-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-012115-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Торги відмінено
1 005 615.84
UAH з ПДВ
Номер:
64c681dd82fb442d95045826d2010aab
Внутрішній номер закупівлі:
28558515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-012115-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 005 615.84 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 15:50 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 15:50 - 18.03.2026 00:00
Аукціон:
з 18.03.2026 12:54
Період кваліфікації:
з 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1531da45b8fd4cc6b29bbd3d5db41a60
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
24.03.2026 13:42 - 04.04.2026 00:00
Дата опублікування:
24.03.2026 13:42
Дата виконання:
04.04.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 005 615.84 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра