• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра

Оголошено тендер

1 005 615.84 UAH
Номер: 28692b23e3f644c69328c4fb718b4e54
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-10-014324-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 005 615.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.03.2026 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з дератизації приміщень
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з дезінсекції приміщень
Код ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Кількість 2 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума994 388.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума270.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1025 - Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума8 222.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума2 735.04 UAH