-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу, код ДК 021:2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-03-09-008978-a
Завершена
310 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
3eacf64859d342eda488a204af76b394
Внутрішній номер закупівлі:
28541267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-09-008978-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
310 780.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.03.2026 14:47 - 14.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.03.2026 14:47 - 17.03.2026 09:00
Аукціон:
з 18.03.2026 14:13
Період кваліфікації:
17.03.2026 09:00 - 18.03.2026 15:39
Період завантаження договору:
24.03.2026 00:00 - 03.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴310 780.00 Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу, код ДК 021:2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»