-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу, код ДК 021:2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Оголошено тендер
310 780.00
UAH
Номер:
bf5e3c4056614020a12118f0f995e53d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-09-011427-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
310 780.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу, код ДК 021:2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.03.2026 14:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1401010 - Керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин
Сума310 780.00 UAH