-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-27-002265-b
природний газ
Завершена
3 255 830.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 000.00 UAH
Номер:
5c422ddb812b4d1f81c3735b65c6ed4c
Внутрішній номер закупівлі:
2853609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-27-002265-b
Замовник:
ТАЛЬНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Адреса:
20400, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власенко Катерина Миколаївна 380473131049 talnecrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 255 830.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 000.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2018 18:12 - 04.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2018 18:12 - 14.12.2018 00:00
Аукціон:
14.12.2018 11:00 - 14.12.2018 11:33
Період кваліфікації:
14.12.2018 11:33 - 26.12.2018 20:24
Період завантаження договору:
14.12.2018 11:33 - 03.01.2019 11:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
206000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
20400, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, межа балансової належності
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ УКРГАЗДОБИЧ
Оскарження: 14.12.2018 11:33 - 06.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Фоменко Сергій Олександрович +380990466124 info@ukrgasdobich.com http://ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, м. Київ, Київська область, вул. Радистів, буд.64, офіс 8
Оскарження: 14.12.2018 11:33 - 06.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 895 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 844 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2018 20:24
Документи
45
Скарги
0
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Початкова пропозиція
1 921 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 860 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
2 101 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 084 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442774777 ann.ugr22@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
2 226 860.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 101 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
7a15d5eb5d8842c293164d466284a706
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-27-002265-b-c1
Постачальник:
ТОВ УКРГАЗДОБИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Фоменко Сергій Олександрович +380990466124 info@ukrgasdobich.com http://ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, м. Київ, Київська область, вул. Радистів, буд.64, офіс 8
Номер договору:
1401/1Б
Сума договору:
2 077 292.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 731 077.47 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
15.01.2019 08:00
Статус:
Виконаний