-
Відкриті торги
-
КЕП
природний газ
2 077 292.96
UAH з ПДВ
Номер:
7a15d5eb5d8842c293164d466284a706
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-27-002265-b-c1
Замовник:
ТАЛЬНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Контактна особа:
Власенко Катерина Миколаївна 380473131049 talnecrl@gmail.com
-
Адреса:
20400, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ УКРГАЗДОБИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Фоменко Сергій Олександрович +380990466124 info@ukrgasdobich.com http://ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, м. Київ, Київська область, вул. Радистів, буд.64, офіс 8
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1401/1Б
Дата підписання:
15.01.2019 08:00
Період дії договору:
до 31.03.2020 00:00
Сума договору:
2 077 292.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 346 215.49 UAH)
Оплачено:
1 383 968.36 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 230 661.39 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
206000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
20400, Україна, Черкаська область, Тальнівський район, межа балансової належності
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 1401/1Б
- Зміна №2 1401/1Б
- Зміна №3 1401/1Б
- Зміна №4 1401/1Б
- Зміна №5 4
- Зміна №6 5
- Зміна №7 6
- Зміна №8 7
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7b846dc077fb4129890422d0ab22baab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1401/1Б
Дата внесення змін до договору:
05.02.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e2d3da7421174d9285a425704ff9ab48
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару; Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1401/1Б
Дата внесення змін до договору:
05.02.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
ecbbe7872f32463d83fb932261ad1500
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди №2 від 22.02.2019 року
Номер додаткової угоди:
1401/1Б
Дата внесення змін до договору:
22.02.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
8046cbafddfd431abc6a2bef5e700a79
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Внесення змін до Договору згідно змісту Додаткової угоди №3 від 11.04.2019 року (зміна назви Замовника)
Номер додаткової угоди:
1401/1Б
Дата внесення змін до договору:
11.04.2019 15:30
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
0a8bc0dfc2b04967939da1497bcb3a06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди 4 від 24.09.2019 р.
14. Сума договору після внесення змін - 1 844 000 грн.
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 176,642 тис.м.куб
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
24.09.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
eab51fbe91754ac980deb85e96aa1a15
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
14. Сума договору після внесення змін - 1 731 077,47 грн. з ПДВ.
15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - 176,642 тис.м.куб.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
25.11.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7594ef1d6da442de8b6ed9c91d4b8eba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту додаткової угоди № 6 від 30.12.2019 року. 14. Сума договору після внесення змін: відповідно до договору з урахуванням даної додаткової угоди. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін: відповідно до договору з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
30.12.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6335fba8b8974efabf52b9bfb18d3419
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди (продовження строку дії Договору на наступний рік). 14. Сума договору після внесення змін - відповідно до умов Договору з урахуванням внесених змін. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін - відповідно до умов Договору з урахуванням внесених змін.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
17.01.2020 10:00
Статус:
Опубліковано