-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Клас мобільної психодіагностики
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-010381-a
Торги не відбулися
217 258.00
UAH з ПДВ
Номер:
b79a3fcf18524712bb62c482b6adf497
Внутрішній номер закупівлі:
28530285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-010381-a
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
217 258.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 17:42 - 11.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 17:42 - 14.03.2026 17:46
Аукціон:
з 16.03.2026 14:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴217 258.00 Клас мобільної психодіагностики