-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клас мобільної психодіагностики
Оголошено тендер
217 258.00
UAH
Номер:
fd44e57089a04ac0a03319065f4dccb5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-012255-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
217 258.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Клас мобільної психодіагностики
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.03.2026 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума217 258.00 UAH