• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт вантажного автомобіля сміттєвоза МАЗ 630303)

Торги не відбулися

310 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cd124678f3354ab3a7c00dabb23b24a4
Внутрішній номер закупівлі: 28528235
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-06-008337-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Козак Леся 380979078502 kp_eko-servis@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.03.2026 14:36 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2026 14:36 - 16.03.2026 00:00
Аукціон: з 16.03.2026 12:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴310 000.00 ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт вантажного автомобіля сміттєвоза МАЗ 630303)