-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт вантажного автомобіля сміттєвоза МАЗ 630303)
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
30ab48ae744049628334e727e7e9894d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-009996-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44327692
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Бурштин, вул.Стуса В., будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЄЗС ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (поточний ремонт вантажного автомобіля сміттєвоза МАЗ 630303)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.03.2026 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБурштинська
Сума310 000.00 UAH