-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продуктові набори щоквартальні згідно коду ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (15897300-5 Продуктові набори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-007494-a
Завершена
2 388 300.80
UAH з ПДВ
Номер:
e60c9dee0be4443c8d95ca116466a6c5
Внутрішній номер закупівлі:
28527444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-007494-a
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
25283364
-
Адреса:
02097, Україна, м. Київ, вул. Будищанська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цимбала Тетяна Іванівна 380445337251 tc2603@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 388 300.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 14:41 - 11.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 14:41 - 14.03.2026 00:00
Аукціон:
16.03.2026 13:39 - 16.03.2026 14:02
Період кваліфікації:
16.03.2026 14:02 - 30.03.2026 09:10
Період завантаження договору:
05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 388 300.80 Продуктові набори щоквартальні згідно коду ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (15897300-5 Продуктові набори)