• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продуктові набори щоквартальні згідно коду ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (15897300-5 Продуктові набори)

Оголошено тендер

2 388 300.80 UAH
Номер: be699721e343464f9a952a320e1f3f0a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-23-005341-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
Замовник: Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району міста Києва
Очікувана вартість: 2 388 300.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продуктові набори щоквартальні згідно коду ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні (15897300-5 Продуктові набори)
Примітки: Закупівля проводиться на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025–2027 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 04.07.2024 № 1651/9617 (у редакції рішення Київської міської ради від 15 травня 2025 року № 52/10519) з метою соціального захисту окремих категорій населення міста Києва, а саме: забезпечення продуктовими наборами громадян відповідно до Порядку забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням або продуктовими наборами малозабезпечених одиноких громадян та інших верств населення міста Києва, затвердженого наказом Департаменту соціальної та ветеранської політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.11.2024 № 421, зареєстрованим Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) 29.11.2024 за № 211/1303.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ: 2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування: 23.02.2026 11:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗа рахунок коштів, передбачених міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» на 2025–2027 роки», що затверджена рішенням Київської міської ради від 04.07.2024 № 1651/9617 (у редакції рішення Київської міської ради від 15 травня 2025 року № 52/10519)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума2 388 300.80 UAH