-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті)
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-007077-a
Торги не відбулися
398 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
a35b03801aa442d78eed9023348514c2
Внутрішній номер закупівлі:
28527033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-007077-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Лямченко +380534331386 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
398 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 13:26 - 11.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 13:26 - 14.03.2026 12:00
Аукціон:
з 16.03.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 880.00 03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті)