-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті)
Оголошено тендер
398 880.00
UAH
Номер:
85d8401d31154831bae919d7fa0cfb5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-007145-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
398 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
06.03.2026 12:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті
Кількість
240 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛісне
Сума398 880.00 UAH