-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони об’єктів
Тендер Prozorro UA-2026-03-06-005734-a
Послуги з фізичної охорони об’єктів
Завершена
1 088 109.16
UAH з ПДВ
Номер:
dd78409583744ef88b7561894ff15134
Внутрішній номер закупівлі:
28525691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-06-005734-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна ЧЕРНІКОВА +380502168284, +380552498498 chernikova1708@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 088 109.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2026 12:38 - 11.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2026 12:38 - 14.03.2026 09:00
Аукціон:
з 16.03.2026 14:16
Період кваліфікації:
14.03.2026 09:00 - 17.03.2026 14:16
Період завантаження договору:
23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 088 109.16 Послуги з фізичної охорони об’єктів