-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з фізичної охорони об’єктів
Оголошено тендер
1 088 109.16
UAH
Номер:
5f77ffe9b4014f938e6681c3a921a2ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-006498-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Херсонський комунальний транспортний сервіс" Херсонської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01235573
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Залізнична,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 088 109.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з фізичної охорони об’єктів
Примітки:
Послуги з фізичної охорони об’єктів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.03.2026 11:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума1 088 109.16 UAH