• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рідке скло силікатне

Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022

Торги не відбулися

26 450.00 UAH з ПДВ
Номер: 7118111171ec4b0bac01109c8ca1ac3d
Внутрішній номер закупівлі: 28524415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-06-004436-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Контактна особа: Сех Христина Богданівна 380322751703 lvk_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.03.2026 11:30 - 12.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.03.2026 11:30 - 15.03.2026 17:00
Аукціон: з 16.03.2026 12:46

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 450.00 Рідке скло силікатне