-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рідке скло силікатне
Оголошено тендер
26 450.00
UAH
Номер:
f2b849d2d7dc49eea08f26123bfa7a79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-06-005143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
26 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рідке скло силікатне
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; код ЄДРПОУ: 03348471; Місцезнаходження: 79017, м. Львів, вул. Зелена, 64
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 Клеї
Дата опублікування:
06.03.2026 11:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для гідроізоляції поверхонь, ґрунтування, приготування розчинів, а також вогнетривкої обробки.
-
Дата публікації:
06.03.2026 11:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума26 450.00 UAH