• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (09123000-7 Природний газ (Природний газ))

Торги не відбулися

255 789.00 UAH з ПДВ
Номер: 394e4b4f9e46478b94ff4328c4335d42
Внутрішній номер закупівлі: 28515716
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-011295-a   
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Контактна особа: Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 789.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.03.2026 15:26 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 15:26 - 13.03.2026 00:00
Аукціон: з 13.03.2026 15:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴255 789.00 09123000-7 Природний газ (Природний газ)