• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09123000-7 Природний газ (Природний газ)

Оголошено тендер

255 789.00 UAH
Номер: 335da27158e44ee2ab4ee45a30e366f4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-05-014053-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Очікувана вартість: 255 789.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09123000-7 Природний газ (Природний газ)
Примітки: Відповідно до протоколу від 05.03.2026 р. № 42
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 05.03.2026 15:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума255 789.00 UAH