-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засувки чавунні 30ч6бр
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-009110-a
Завершена
109 009.28
UAH з ПДВ
Номер:
7ff86b5bb214485ba6c7552be039e733
Внутрішній номер закупівлі:
28513530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-05-009110-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
109 009.28 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 14:20 - 12.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2026 14:20 - 15.03.2026 09:00
Аукціон:
16.03.2026 14:19 - 16.03.2026 15:00
Період кваліфікації:
16.03.2026 15:00 - 20.03.2026 13:43
Період завантаження договору:
26.03.2026 00:00 - 05.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴109 009.28 Засувки чавунні 30ч6бр