-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засувки чавунні 30ч6бр
Оголошено тендер
109 009.28
UAH
Номер:
c9637fdf60c04d0c9984485ed9c16c38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-05-011594-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
25002, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, пров. Училищний, б. 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
109 009.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засувки чавунні 30ч6бр
Примітки:
Закупівля відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України, від 12 жовтня 2022 р. № 1178, «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.03.2026 14:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засувка чавуна 30ч6бр ДУ-50
Кількість
8 штука
Період постачання
до 01.05.2026
Засувка чавуна 30ч6бр ДУ-80
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.05.2026
Засувка чавуна 30ч6бр ДУ-100
Кількість
13 штука
Період постачання
до 01.05.2026
Засувка чавуна 30ч6бр ДУ-150
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.05.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума109 009.28 UAH