-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та щорічного технічного обслуговування апарата рентгенівського мобільного TXL-W4 за ДК 021:2015 код CPV 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-008290-a
Завершена
27 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57dfaf2a674d43a99dc77abdce41eabf
Внутрішній номер закупівлі:
28512720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-05-008290-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994921
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 79/35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Юха +380522322484 etorgi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 13:49 - 13.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2026 13:49 - 16.03.2026 09:00
Аукціон:
з 17.03.2026 14:40
Період кваліфікації:
16.03.2026 09:00 - 16.03.2026 12:19
Період завантаження договору:
22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 Послуги з поточного ремонту та щорічного технічного обслуговування апарата рентгенівського мобільного TXL-W4