-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та щорічного технічного обслуговування апарата рентгенівського мобільного TXL-W4 за ДК 021:2015 код CPV 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Оголошено тендер
27 000.00
UAH
Номер:
a52fc05547f44a238915929c269290b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-05-009691-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994921
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 79/35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994921
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Преображенська, буд. 79/35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та щорічного технічного обслуговування апарата рентгенівського мобільного TXL-W4 за ДК 021:2015 код CPV 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування:
05.03.2026 13:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума27 000.00 UAH