• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону
  • 1

Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»

До уваги! Замовник є платником податку на додану вартість (далі- ПДВ), план закупівель оприлюднено з урахуванням ПДВ. З метою єдиного підходу до оцінки тендерних пропозицій Учасників процедура відкритих торгів оголошена без врахування ПДВ, щоб не допустити переплати і недоотримання Замовником податкового кредиту у випадку визначення переможцем неплатника ПДВ. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну тендерної пропозиції в гривнях без врахування ПДВ. У разі, якщо Учасником процедури закупівлі є платник ПДВ, при укладанні договору про закупівлю сума ПДВ буде додаватися до «остаточної пропозиції» без врахування ПДВ відповідно до законодавства України. Остаточна цінова пропозиція Учасника, подана без ПДВ, повинна бути тотожною сумі Договору без ПДВ. Механізм оголошення процедури без ПДВ застосовується з врахуванням правової позиції Верховного Суду (справа №915/105/18). Ті ж Учасники, які не є платниками ПДВ, повинні в ціні тендерної пропозиції, яку будуть зазначати в електронній системі закупівель та в інших документах пропозиції, враховувати всі податки та збори (обов’язкові платежів), адже для такого Учасника ціна пропозиції не буде коригуватись (зокрема, ціна пропозиції не буде збільшена на суму єдиного податку).

Завершена

770 746.67 UAH без ПДВ
Номер: 20087da5784e4c098c3f5422b41eaa52
Внутрішній номер закупівлі: 28512031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-05-007591-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ксенія Козицька +380612280930 zrs.kovaleva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 770 746.67 UAH без ПДВ
Період прийому пропозицій: 05.03.2026 13:18 - 10.03.2026 00:00
Період кваліфікації: 10.03.2026 00:00 - 10.03.2026 08:01
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями
Код ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Кількість 1600 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 69006, Україна, Запоріжжя, вулиця Фанатська, 23-a На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЗАПОРОЖЕЦЬ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Початкова пропозиція 735 520.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2026 08:01
Відповіді на вимоги 5
Документи 2
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Початкова пропозиція 743 920.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
743 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 5
Документи 1
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Перша будівельна база"
Початкова пропозиція 749 120.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
749 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 5
Документи 1
Пропозиція
ТОВ "БАСКО"
Початкова пропозиція 757 360.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
757 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 5
Документи 1
Пропозиція
ТОВ "ВАЛМІ ГРУП"
Початкова пропозиція 761 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 5
Документи 1
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "МІГ"
Початкова пропозиція 766 672.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
766 672.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 5
Документи 1
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФБУДКОМПЛЕКТ"
Початкова пропозиція 767 120.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
767 120.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 5
Документи 1
Пропозиція

Контракти

Номер: 47eab97987064f2ca323508096201aab
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-05-007591-a-a1
Постачальник: ФОП ЗАПОРОЖЕЦЬ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Номер договору: 4411-53-ЗПП
Сума договору: 882 624.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 735 520.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями: 459.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 13.03.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
4411-53-ЗПП від 13.03.2026.pdf
p7s
sign.p7s