• Запит (ціни) пропозицій
  • КЕП

Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями, код 44190000-8 за ДК 021:2015 «Конструкційні матеріали різні»

До уваги! Замовник є платником податку на додану вартість (далі- ПДВ), план закупівель оприлюднено з урахуванням ПДВ. З метою єдиного підходу до оцінки тендерних пропозицій Учасників процедура відкритих торгів оголошена без врахування ПДВ, щоб не допустити переплати і недоотримання Замовником податкового кредиту у випадку визначення переможцем неплатника ПДВ. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну тендерної пропозиції в гривнях без врахування ПДВ. У разі, якщо Учасником процедури закупівлі є платник ПДВ, при укладанні договору про закупівлю сума ПДВ буде додаватися до «остаточної пропозиції» без врахування ПДВ відповідно до законодавства України. Остаточна цінова пропозиція Учасника, подана без ПДВ, повинна бути тотожною сумі Договору без ПДВ. Механізм оголошення процедури без ПДВ застосовується з врахуванням правової позиції Верховного Суду (справа №915/105/18). Ті ж Учасники, які не є платниками ПДВ, повинні в ціні тендерної пропозиції, яку будуть зазначати в електронній системі закупівель та в інших документах пропозиції, враховувати всі податки та збори (обов’язкові платежів), адже для такого Учасника ціна пропозиції не буде коригуватись (зокрема, ціна пропозиції не буде збільшена на суму єдиного податку).

882 624.00 UAH з ПДВ
Номер: 47eab97987064f2ca323508096201aab
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-05-007591-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖРЕМСЕРВІС" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ФОП ЗАПОРОЖЕЦЬ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
Класифікатор ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями: 459.70000 UAH з ПДВ
Опис: До уваги! Замовник є платником податку на додану вартість (далі- ПДВ), план закупівель оприлюднено з урахуванням ПДВ. З метою єдиного підходу до оцінки тендерних пропозицій Учасників процедура відкритих торгів оголошена без врахування ПДВ, щоб не допустити переплати і недоотримання Замовником податкового кредиту у випадку визначення переможцем неплатника ПДВ. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну тендерної пропозиції в гривнях без врахування ПДВ. У разі, якщо Учасником процедури закупівлі є платник ПДВ, при укладанні договору про закупівлю сума ПДВ буде додаватися до «остаточної пропозиції» без врахування ПДВ відповідно до законодавства України. Остаточна цінова пропозиція Учасника, подана без ПДВ, повинна бути тотожною сумі Договору без ПДВ. Механізм оголошення процедури без ПДВ застосовується з врахуванням правової позиції Верховного Суду (справа №915/105/18). Ті ж Учасники, які не є платниками ПДВ, повинні в ціні тендерної пропозиції, яку будуть зазначати в електронній системі закупівель та в інших документах пропозиції, враховувати всі податки та збори (обов’язкові платежів), адже для такого Учасника ціна пропозиції не буде коригуватись (зокрема, ціна пропозиції не буде збільшена на суму єдиного податку).
Номер договору: 4411-53-ЗПП
Дата підписання: 13.03.2026 11:00
Період дії договору: 13.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Початкова сума договору: 735 520.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Сума договору: 882 624.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 147 104.00 UAH)
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями
Код ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Кількість 1600 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 69006, Україна, Запоріжжя, вулиця Фанатська, 23-a На карті