-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (з режимом викликаних потенціалів))
Тендер Prozorro UA-2026-03-05-001879-a
Завершена
630 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f57c3cce4e5e4a77b72ac84acfad5725
Внутрішній номер закупівлі:
28506309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-05-001879-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24536739
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Омеляновича-Павленка Михайла, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Стоянова +380958136742 21anastasiya12@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2026 09:55 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2026 09:55 - 13.03.2026 09:47
Аукціон:
з 16.03.2026 11:01
Період кваліфікації:
13.03.2026 09:47 - 13.03.2026 14:43
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴630 000.00 ДК 021:2015: 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (з режимом викликаних потенціалів))