• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (з режимом викликаних потенціалів))

Оголошено тендер

630 000.00 UAH
Номер: eb7e0cee61a4447e883cc699ba0595bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-05-001780-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»
Очікувана вартість: 630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (з режимом викликаних потенціалів))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.03.2026 09:34
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплекс електронейроміографічний комп’ютерний (з режимом викликаних потенціалів)
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума630 000.00 UAH