-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-014197-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
97 827.00
UAH з ПДВ
Номер:
d33aad3a26324d16821398fe7b43895e
Внутрішній номер закупівлі:
28502993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-014197-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Хоптян +380974084683 iryna.khoptian@legalaid.te.ua http://legalaid.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
97 827.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 17:09 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 17:09 - 12.03.2026 00:00
Аукціон:
з 12.03.2026 11:09
Період кваліфікації:
12.03.2026 00:00 - 12.03.2026 12:51
Період завантаження договору:
18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 827.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області