• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області

Оголошено тендер

97 827.00 UAH
Номер: b63e3d0f89cf4291ae0ab47ffb247a8f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-04-017413-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Замовник: Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
Очікувана вартість: 97 827.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Закарпатській області
Примітки: Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.03.2026 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3603020 - Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правничої допомоги
Сума97 827.00 UAH