-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Відсмоктувач медичний електричний 20 літрів - 2 одиниці (НК 024:2023: 47366 — Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги))
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-012766-a
Завершена
20 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
f729a3ed6ca941ddb0b78e6b962eefd3
Внутрішній номер закупівлі:
28501582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-012766-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 16:15 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 16:15 - 13.03.2026 00:00
Аукціон:
з 13.03.2026 15:41
Період кваліфікації:
13.03.2026 00:00 - 13.03.2026 16:25
Період завантаження договору:
19.03.2026 00:00 - 29.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 600.00 ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Відсмоктувач медичний електричний 20 літрів - 2 одиниці (НК 024:2023: 47366 — Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги))