-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Відсмоктувач медичний електричний 20 літрів - 2 одиниці (НК 024:2023: 47366 — Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги))
Оголошено тендер
20 600.00
UAH
Номер:
baf1418405a44c10b7ba25f1ac314a7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-04-015440-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
20 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Відсмоктувач медичний електричний 20 літрів - 2 одиниці (НК 024:2023: 47366 — Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.03.2026 15:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Відсмоктувач медичний електричний 20 літрів
×
-
НК 024:2023:
47366 Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума20 600.00 UAH