-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дванадцятиканальний електрокардіограф.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-03-04-006034-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ee62a7f98b4e417c8598a83f436f7ddd
Внутрішній номер закупівлі:
28494892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-04-006034-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40626575
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, місто Городок, вул. Львівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глаба Іванна Степанівна +380979661321 cpmsd2016@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2026 12:24 - 10.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2026 12:24 - 13.03.2026 00:00
Аукціон:
з 13.03.2026 15:45
Період кваліфікації:
13.03.2026 00:00 - 17.03.2026 10:08
Період завантаження договору:
23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Дванадцятиканальний електрокардіограф