• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дванадцятиканальний електрокардіограф.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: 2dd9575df0c34da18cd840e56fa6da3e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-04-007107-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дванадцятиканальний електрокардіограф.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.03.2026 11:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума180 000.00 UAH