• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Піщано (відсіво) - сольова суміш

Завершена

1 275 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 750.00 UAH
Номер: b52462942de640c4afd7718a382a21ba
Внутрішній номер закупівлі: 2848565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-06-000132-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
Контактна особа: Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 275 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 750.00 UAH
Період уточнення: 06.12.2018 09:57 - 12.12.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 06.12.2018 09:57 - 22.12.2018 11:00
Аукціон: 26.12.2018 14:20 - 26.12.2018 14:41
Період кваліфікації: 26.12.2018 14:41 - 28.12.2018 15:36
Період завантаження договору: 28.12.2018 15:10 - 17.01.2019 15:10

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 1500 тонни
Період постачання 01.01.2019 - 30.04.2019
Місце постачання 08292, Україна, Київська обл., Буча, Л. Качинського, 1-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Моноліт Інвест Групп

Оскарження: 26.12.2018 14:41 - 08.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 981 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
981 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2018 15:10
Документи 18
Скарги 0
ТОВ «Альянс Будівельників України»

Оскарження: 28.12.2018 15:10 - 08.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 125 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 125 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2018 15:36
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: 78ed47e5dcb74c3eb55c611d5903e5a4
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-06-000132-b-a1
Постачальник: ТОВ «Альянс Будівельників України»
Номер договору: 5
Сума договору: 1 125 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 937 500.00 UAH без ПДВ
Дата підписання: 14.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №5.PDF
p7s
sign.p7s