-
Відкриті торги
-
КЕП
Піщано (відсіво) - сольова суміш
1 125 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
78ed47e5dcb74c3eb55c611d5903e5a4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-06-000132-b-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Контактна особа:
Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ «Альянс Будівельників України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Кузнєцов Вадим 380997406329, 380936059464, v.kuznietsov@abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, Київ, Гоголівська, 43-А, кв. 2
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Номер договору:
5
Дата підписання:
14.01.2019 00:00
Сума договору:
1 125 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 187 500.00 UAH)
Оплачено:
1 125 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 187 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш
Кількість
1500 тонни
Період постачання
01.01.2019 - 30.04.2019