-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги пов’язані з лісівництвом (1. Створення лісових культур - 77231600-4; 2. Доповнення лісових культур - 77231600-4)
Тендер Prozorro UA-2026-03-03-012493-a
Завершена
589 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
c6ed0d1b34fe402b9def1969e4463139
Внутрішній номер закупівлі:
28485639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-03-012493-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441250
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Боярка, вулиця Лісодослідна будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пелих Олена Олексіївна 380459835461 economic.blds@nubip.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
589 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2026 15:54 - 09.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2026 15:54 - 12.03.2026 10:00
Аукціон:
з 13.03.2026 15:22
Період кваліфікації:
12.03.2026 10:00 - 17.03.2026 16:08
Період завантаження договору:
23.03.2026 00:00 - 02.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴589 500.00 Послуги пов’язані з лісівництвом (1. Створення лісових культур - 77231600-4; 2. Доповнення лісових культур - 77231600-4