• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги пов’язані з лісівництвом (1. Створення лісових культур - 77231600-4; 2. Доповнення лісових культур - 77231600-4)

Оголошено тендер

589 500.00 UAH
Номер: e58bcc7acca4477d90004f7da63c791e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-03-015290-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
Очікувана вартість: 589 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги пов’язані з лісівництвом (1. Створення лісових культур - 77231600-4; 2. Доповнення лісових культур - 77231600-4)
Примітки: "Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Категорія замовника: згідно частини 4 статті 2 пункту 3;"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.03.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Створення лісових культур
Код ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Кількість 120 тисяча штук
Період постачання до 30.04.2026
Доповнення лісових культур
Код ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом
Кількість 180 тисяча штук
Період постачання до 30.04.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 2201160 "Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики" кошти спеціального фонду КДБ 25010200 надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума589 500.00 UAH