• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виготовлення містобудівної документації: створення із застосуванням геоінформаційних технологій картографічної основи у цифровій формі масштабу 1:2000 для території населених пунктів Визирської сільської ради Одеського району Одеської області

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e84178fa49fe4072a3c43ff24d113972
Внутрішній номер закупівлі: 28473013
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-02-014004-a   
Замовник: Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
Контактна особа: Оксана Дем'яненко +025595585 vizirkarada20@ukr.net https://vyzyrska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.03.2026 21:19 - 11.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.03.2026 21:19 - 14.03.2026 00:00
Аукціон: з 16.03.2026 14:23
Період кваліфікації: 14.03.2026 00:00 - 24.03.2026 11:10
Період завантаження договору: 30.03.2026 00:00 - 09.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Виготовлення містобудівної документації: створення із застосуванням геоінформаційних технологій картографічної основи у цифровій формі масштабу 1:2000 для території населених пунктів Визирської сільської ради Одеського району Одеської області