-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення містобудівної документації: створення із застосуванням геоінформаційних технологій картографічної основи у цифровій формі масштабу 1:2000 для території населених пунктів Визирської сільської ради Одеського району Одеської області
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
20bf62c7c0094bc186d741f88a9a2e2a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-02-017293-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378669
-
Адреса:
67543, Україна, Одеська область, Одеський район, с. Визирка, вул. Ставніцера Олексія, будинок 56
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Визирська сільська рада Одеського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378669
-
Адреса:
67543, Україна, Одеська область, Одеський район, с. Визирка, вул. Ставніцера Олексія, будинок 56
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виготовлення містобудівної документації: створення із застосуванням геоінформаційних технологій картографічної основи у цифровій формі масштабу 1:2000 для території населених пунктів Визирської сільської ради Одеського району Одеської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудування
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
02.03.2026 18:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7350 - Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяВизирка
Сума500 000.00 UAH