-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-002330-c
Закупівля газового палива для закладів відділу освіти Іваничівської РДА
Завершена
2 405 355.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 026.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 026.78 UAH
Номер:
cde1d28bb980480da38106bdadca6ad6
Внутрішній номер закупівлі:
2847056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-002330-c
Замовник:
Відділ освіти та молоді Іваничівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141756
-
Адреса:
45300, Україна, Волинська область, смт. Іваничі, вул. Банківська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзись Олена Анатоліївна ,, iv_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 405 355.04 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 026.78 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 13:03 - 14.12.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 13:03 - 24.12.2018 09:00
Аукціон:
26.12.2018 14:05 - 26.12.2018 14:32
Період кваліфікації:
26.12.2018 14:32 - 28.12.2018 14:13
Період завантаження договору:
26.12.2018 14:32 - 15.01.2019 14:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
142000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 26.12.2018 14:32 - 08.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Оскарження: 26.12.2018 14:32 - 08.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 505 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 485 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2018 14:13
Документи
46
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Початкова пропозиція
1 486 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 486 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
38
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589216
-
Контактна особа:
Мишленик Сергій Вікторович 380678274279, Sergii.Myshlenyk@vlgaszbut.104.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Франка, 12
Початкова пропозиція
1 950 245.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 950 245.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
08af965a45f44119a0bd4feca6b1c468
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-002330-c-c1
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Номер договору:
14-19
Сума договору:
1 485 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
14.01.2019 09:00
Статус:
Підписаний