-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Договір на постачання природного газу
1 485 320.00
UAH без ПДВ
Номер:
08af965a45f44119a0bd4feca6b1c468
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-002330-c-c1
Замовник:
Відділ освіти та молоді Іваничівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141756
-
Контактна особа:
Дзись Олена Анатоліївна ,, iv_osvita@ukr.net
-
Адреса:
45300, Україна, Волинська область, смт. Іваничі, вул. Банківська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Договір на постачання природного газу
Номер договору:
14-19
Дата підписання:
14.01.2019 09:00
Період дії договору:
14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 485 320.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
142000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ffb981c5767d4c42935918c9785b1697
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно кошторисних призначень на 2019 рік
Номер додаткової угоди:
14-19
Дата внесення змін до договору:
16.01.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
eb22bd23671d4e7d9827ffbbe3f246f6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна регуляторних актів ,якість відповідає вимогам установленими державнимистандартами та технічними умовами
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
25.11.2019 09:00
Статус:
Очікує публікації