-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-007461-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
57446ac732a94565ba32753d090bd8a3
Внутрішній номер закупівлі:
28466497
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-007461-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул. Аероклубна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Володимирівна +380502598779 da07il09@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту
Кількість
1 лот
Період постачання
17.02.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТАЛАВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722425
-
Контактна особа:
+380443793158
-
Адреса:
61068, Україна, Київська область, місто Київ, вул. м. Грінченка 18
Ціна пропозиції
400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2026 14:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7206c79e3f7e4b4e88f827bfcd6bffca
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-02-007461-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТАЛАВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722425
-
Адреса:
61068, Україна, Київська область, місто Київ, вул. м. Грінченка 18
Номер договору:
№ 2602-11
Сума договору:
400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
333 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.02.2026 17:00
Статус:
Підписаний