-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
55b4f8cc44534980b69e16261e74a7ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-05-003787-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул. Аероклубна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул. Аероклубна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту
Примітки:
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
05.01.2026 12:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовник оголосив відкриті торги за предметом закупівлі Послуги з ремонту турбокомпресорів та інших вузлів і агрегатів автотранспорту, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2025-12-22-013532-a Електронна система закупівель 30.12.2025 року автоматично відмінила цю закупівлю через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. Неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах як підставу для відміни відкритих торгів підтверджує звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-12-22-013532-a, оприлюднений в електронній системі закупівель.
-
Дата публікації:
05.01.2026 12:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума400 000.00 UAH