-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щітки ЕГ, щітки для електричної машини та щіткотримачі
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-007215-a
Завершена
541 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
abe2c4c2ef7e4e63bbd762324eebf243
Внутрішній номер закупівлі:
28466227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-007215-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
541 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 14:04 - 12.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 14:04 - 15.03.2026 00:00
Аукціон:
з 16.03.2026 15:01
Період кваліфікації:
15.03.2026 00:00 - 16.03.2026 13:59
Період завантаження договору:
22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴541 666.67 Щітки ЕГ, щітки для електричної машини та щіткотримачі