• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щітки ЕГ, щітки для електричної машини та щіткотримачі

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: 5ec6adef3f1a4f72b22271bb5f2118c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-02-009320-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щітки ЕГ, щітки для електричної машини та щіткотримачі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування: 02.03.2026 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума650 000.00 UAH