-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-003791-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
Торги не відбулися
1 534 734.00
UAH з ПДВ
Номер:
6b5c8f144fb54f5786f1997da0990344
Внутрішній номер закупівлі:
28462842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-003791-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Шевченко +380664887363 tender.dduvs@gmail.com http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 534 734.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 11:29 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 11:29 - 10.03.2026 00:00
Аукціон:
з 10.03.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 534 734.00 Природний газ