• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 534 734.00 UAH
Номер: 612adb0e4e024508aa35c9cd9f780805
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-02-005095-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Очікувана вартість: 1 534 734.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 02.03.2026 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума1 534 734.00 UAH