• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Легкові автомобілі (Автомобіль Renault Duster або його еквівалент)

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: 0e9a0872589e42f3a9496265c2a179f5
Внутрішній номер закупівлі: 2845565
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-07-000938-c   
Замовник: Дубечненська сільська рада
Контактна особа: Дубечненська Сільська Рада 0673320711 dubechnenska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 07.12.2018 10:38 - 12.12.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2018 10:38 - 22.12.2018 17:00
Аукціон: 26.12.2018 13:26 - 26.12.2018 13:47
Період кваліфікації: 26.12.2018 13:47 - 26.12.2018 15:53
Період завантаження договору: 26.12.2018 13:47 - 15.01.2019 13:47

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Renault Duster або його еквівалент
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.04.2019
Місце постачання 44412, Україна, Волинська область, ДУБЕЧНЕ, вул.Незалежності, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Луцьк-Експо

Оскарження: 26.12.2018 13:47 - 06.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 499 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2018 15:53
Документи 11
Скарги 0
ТОВ ТД Фаворит Авто
Початкова пропозиція 500 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 0f9b02fae5e04f7a8631d88e16f84dfb
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-07-000938-c-c1
Постачальник: ТОВ Луцьк-Експо
Номер договору: 000252
Сума договору: 495 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 14.01.2019 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 000252.pdf
p7s
sign.p7s