-
Відкриті торги
-
КЕП
Легкові автомобілі (Автомобіль Renault Duster або його еквівалент)
495 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0f9b02fae5e04f7a8631d88e16f84dfb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-000938-c-c1
Постачальник:
ТОВ Луцьк-Експо
×
-
Код ЄДРПОУ:
36181018
-
Контактна особа:
Пікун Ольга Сергіївна +380673343646 olha.pikun@lutsk-expo.com
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Дубнівська, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
000252
Дата підписання:
14.01.2019 09:00
Період дії договору:
14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
495 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 495 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль Renault Duster або його еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.04.2019